Menu
Nyheder 08. februar kl. 09:14
Husk Kontingentbetaling fra 1-2-17 til d 28-2-17 Husk Kontingentbetaling d 1-2-17 til 28-2-17
Nyheder
U13 Piger vinder deres pulje
Nyheder
Suveræn vinder af Kontingentkonkurrencen
Nyheder
Kontingent Betaling Inden 15-8-16
Nyheder
Afslutning 23-10-15

Hovedsponsor

Klubbens kampe
August 2017
16.
onsdag
18.00
Ølsted IF
HMH
Kvinder
U14
U14 Piger 8-mands 2 (04) Efterår • Pulje 2
Ølsted Idrætsanlæg
Gundsømagle IF
Ølsted Idrætsanlæg
16.
onsdag
18.45
Værløse BK
3 - 5
Herrer
M+45
8-M+45 (Superveteran) 2 - Efterår • Pulje 2
Værløse Stadion
Gundsømagle IF
Værløse Stadion
20.
søndag
10.00
Brøndbyernes IF
7 - 1
Herrer
U15
U15 Drenge 4 (03) Efterår • Pulje 3
Brøndby Stadion
Gundsø United
Brøndby Stadion
21.
mandag
19.00
Gundsømagle IF
livescore
8 - 2
Herrer
M+45
8-M+45 (Superveteran) 2 - Efterår • Pulje 2
Gundsømagle Bybane
VB 1968
Gundsømagle Bybane
22.
tirsdag
17.30
Gundsø United
livescore
0 - 9
Herrer
U15
U15 Drenge 4 (03) Efterår • Pulje 3
Gundsølillehallen
Høje Tåstrup IF
Gundsølillehallen
23.
onsdag
19.00
Gundsømagle IF
Herrer
Senior
8-Herresenior 1 - Efterår • Pulje 2
Gundsømagle Bybane
FC Sagirspor
Gundsømagle Bybane
23.
onsdag
19.00
Gundsømagle IF
Kvinder
U14
U14 Piger 8-mands 2 (04) Efterår • Pulje 2
Gundsømagle Bybane
FC Ballerup
Gundsømagle Bybane
27.
søndag
10.36
Gundsømagle IF
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (08) 2 - 27. august • Pulje 5
Albertslund Stadion
Stenløse BK
Albertslund Stadion
27.
søndag
11.12
Albertslund IF
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (08) 2 - 27. august • Pulje 5
Albertslund Stadion
Gundsømagle IF
Albertslund Stadion
27.
søndag
11.48
Gundsømagle IF
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (08) 2 - 27. august • Pulje 5
Albertslund Stadion
BSF
Albertslund Stadion
27.
søndag
12.24
LSF
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (08) 2 - 27. august • Pulje 5
Albertslund Stadion
Gundsømagle IF
Albertslund Stadion
29.
tirsdag
17.45
Herstedøster IC
Kvinder
U14
U14 Piger 8-mands 2 (04) Efterår • Pulje 2
Herstedøster Stadion
Gundsømagle IF
Herstedøster Stadion
31.
torsdag
18.45
Ballerup BK
Herrer
Senior
8-Herresenior 1 - Efterår • Pulje 2
Top Danmark Hallen, kunstgræs
Gundsømagle IF
Top Danmark Hallen, kunstgræs
31.
torsdag
18.45
Gundsømagle IF
Herrer
M+45
8-M+45 (Superveteran) 2 - Efterår • Pulje 2
Gundsømagle Bybane
Jyllinge FC
Gundsømagle Bybane