Menu
Nyheder 08. februar kl. 09:14
Husk Kontingentbetaling fra 1-2-17 til d 28-2-17 Husk Kontingentbetaling d 1-2-17 til 28-2-17
Nyheder
U13 Piger vinder deres pulje
Nyheder
Suveræn vinder af Kontingentkonkurrencen
Nyheder
Kontingent Betaling Inden 15-8-16
Nyheder
Afslutning 23-10-15

Hovedsponsor

Klubbens kampe
April 2017
5.
onsdag
18.30
Frederikssund FB
livescore
3 - 4
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 3 (04) • Pulje 1
Frederikssund Stadion
Gundsømagle IF
Frederikssund Stadion
6.
torsdag
17.00
Gundsømagle IF
6 - 1
Kvinder
U13
U13 Piger 8-mands 3 (04) • Pulje 1
Gundsømagle Bybane
Jægerspris IK
Gundsømagle Bybane
6.
torsdag
18.30
Gundsømagle IF
4 - 0
Herrer
Superveteran
8-Superveteran 2 • Pulje 2
Gundsømagle Bybane
Høje Gladsaxe IF
Gundsømagle Bybane
11.
tirsdag
18.00
Ølstykke FC
6 - 4
Kvinder
U13
U13 Piger 8-mands 3 (04) • Pulje 1
Ølstykke Stadion
Gundsømagle IF
Ølstykke Stadion
12.
onsdag
19.00
Gladsaxe-Hero BK
1 - 3
Herrer
Superveteran
8-Superveteran 2 • Pulje 2
Gladsaxe Stadion
Gundsømagle IF
Gladsaxe Stadion
18.
tirsdag
19.00
FC Sagirspor
4 - 2
Herrer
Senior
8-Herresenior 1 • Pulje 2
Damgårdsparken, Ballerup
Gundsømagle IF
Damgårdsparken, Ballerup
19.
onsdag
19.00
BSF
1 - 4
Herrer
Superveteran
8-Superveteran 2 • Pulje 2
Ballerup Idrætspark
Gundsømagle IF
Ballerup Idrætspark
20.
torsdag
17.00
Gundsømagle IF
6 - 1
Kvinder
U13
U13 Piger 8-mands 3 (04) • Pulje 1
Gundsømagle Bybane
FIF, Hillerød
Gundsømagle Bybane
22.
lørdag
10.00
LSF
Spillet
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (08) 3 - 22. april • Pulje 7
Ølstykke Stadion
Gundsømagle IF
Ølstykke Stadion
22.
lørdag
10.54
Gundsømagle IF
Spillet
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (08) 3 - 22. april • Pulje 7
Ølstykke Stadion
Stenløse BK
Ølstykke Stadion
22.
lørdag
11.48
Ølstykke FC
Spillet
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (08) 3 - 22. april • Pulje 7
Ølstykke Stadion
Gundsømagle IF
Ølstykke Stadion
22.
lørdag
12.42
Gundsømagle IF
Spillet
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (08) 3 - 22. april • Pulje 7
Ølstykke Stadion
BSF
Ølstykke Stadion
23.
søndag
10.00
Herstedøster IC
Spillet
Kvinder
U12
U12 piger 5-mands (05) begynder - 23. april • Pulje 1, 2 baner nyt program
Ballerup Idrætspark
Gundsømagle IF
Ballerup Idrætspark
23.
søndag
10.54
Gundsømagle IF
Spillet
Kvinder
U12
U12 piger 5-mands (05) begynder - 23. april • Pulje 1, 2 baner nyt program
Ballerup Idrætspark
Ølstykke FC
Ballerup Idrætspark
23.
søndag
11.12
Nivå-Kokkedal FK
Spillet
Kvinder
U12
U12 piger 5-mands (05) begynder - 23. april • Pulje 1, 2 baner nyt program
Ballerup Idrætspark
Gundsømagle IF
Ballerup Idrætspark
23.
søndag
11.48
Hellested IF
Spillet
Kvinder
U12
U12 piger 5-mands (05) begynder - 23. april • Pulje 1, 2 baner nyt program
Ballerup Idrætspark
Gundsømagle IF
Ballerup Idrætspark
24.
mandag
18.00
FC Damsø
3 - 0
Kvinder
U12
U12 Piger 3 begynder 8-mands (05) • Pulje 2
Vanløse I P
Gundsømagle IF
Vanløse I P
26.
onsdag
19.00
Gundsømagle IF
9 - 1
Herrer
Senior
8-Herresenior 1 • Pulje 2
Gundsømagle Bybane
Vallensbæk IF (3)
Gundsømagle Bybane
26.
onsdag
19.00
Roskilde Pigefodbold
13 - 2
Kvinder
U12
U12 Piger 3 begynder 8-mands (05) • Pulje 2
Himmelev Idrætspark
Gundsømagle IF
Himmelev Idrætspark
27.
torsdag
17.00
Gundsømagle IF
5 - 1
Kvinder
U13
U13 Piger 8-mands 3 (04) • Pulje 1
Gundsømagle Bybane
Skibby IK
Gundsømagle Bybane
27.
torsdag
19.00
Gundsømagle IF
3 - 0
Herrer
Superveteran
8-Superveteran 2 • Pulje 2
Gundsømagle Bybane
Jyllinge FC
Gundsømagle Bybane
29.
lørdag
10.00
Slagslunde-Ganløse IF
5 - 1
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 3 (04) • Pulje 1
KIWI-Park kunstgræs
Gundsømagle IF
KIWI-Park kunstgræs